KAYIT-KONAKLAMA-ULAŞIM

Kabul edilen bildiriler sistemde "SIRADA" ibaresiyle görülmektedir. Kayıt ücreti ödemesinden sonra ilgili bildiriler "YAYINDA" şeklinde görünecektir.

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğrenci) (Kimlik İbrazı Zorunludur) 500 TL
Dış Katılımcı (Akademisyen ve Öğrenci Olmayanlar) 650 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her bir eser için) "Sadece eserle katılanlar bildirisiz katılanlar" 500 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 1. Kongreye yurt içinden gelecek akademisyen ve öğrenci olanlar için (KİMLİK İBRAZI ZORUNLUDUR)  katılım ücreti 500 TLakademisyen ve öğrenci olmayanlar içinse 650 TL’dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 500 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri  ile katılabilir. Bu bildiriler 1 sözlü 1 poster veya 2 sözlü sunum şeklinde olabilir. İki bildiriden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 250 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da  bildirisiz katılan ve katılım belgesi talep eden her katılımcı 500 TL katılım ücretini ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 5. 16 EKİM 2019 tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 6. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Tam Metin Bildirilerin yer alacağı e-kitap (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 • 30 Mart 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 30 Hazian 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

Hesap Sahibi: GÜVEN PLUS GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.

ŞUBE KODU

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

1363 TR500006400000113630093062 TL İŞ BANKASI İMSAN SANAYİ ŞUBESİ
1363 TR220006400000213630016252 EURO İŞ BANKASI İMSAN SANAYİ ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ